На Львівщині райавтодор “відмив” 230 тисяч державних гривень

klient-banking.ru

klient-banking.ru

Прокуратура Львівської області зареєструвала кримінальні провадження за фактами незаконного використання бюджетних грошей під час ремонту доріг. Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Прокуратурою Сокальського району Львівської області зареєстровано кримінальне провадження за ст. 366 ч. 2 КК України за фактом службового підроблення, вчиненого службовими особами філії «Сокальський Райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України».

Під час перевірки законності використання бюджетних грошей на ремонт та експлуатаційне обслуговування автодоріг в Сокальському районі у філії «Сокальський Райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України» встановлено, що вказані службові особи внесли завідомо неправдиві відомості в акти виконаних робіт за квітень 2014 року.

Йдеться про проведення робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Сокальського району на загальну суму у понад 230 тисяч гривень, які фактично в квітні поточного року не виконувались.

Таким чином, державі заподіяно збитків на суму у 230 тисяч гривень.

Окрім того, з’ясовано, що службові особи філії «Сокальський Райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України», зловживаючи своїм службовим становищем, згадані бюджетні кошти розтратили.

З огляду на це, 12 червня цього року прокуратурою району зареєстровано кримінальне провадження за ст. 191 ч. 4 КК України за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого у великих розмірах.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває та перебуває на контролі прокуратури.

Прокуратурою Сокальського району також проводиться перевірка законності використання бюджетних коштів філією «Сокальський Райавтодор» за період 2013 року.