“Правий сектор” Волині пікетує МВС в Києві

Біля будівлі МВС у Києві протестували "Правий сектор" і "Самооборона" Волині, які вимагають звільнити заступників начальника УМВС в Волинській області.

Протестувальники тримали в руках плакати "Або ви люстуєте, або ми вас "каструємо", "Громада волині вимагає очистити міліцію". Також тримали прапори "Самооборони" та "Правого сектору", повідомляє кореспондент Gazeta.ua

"6 квітня ми взяли на себе відповідальність за начальрика УМВС в області. Але зараз склалась така ситуація, що у начальника МВС залишились заступники, які під час майдану займались переслідуаннями наших активістів це Олександр Никитюк, Микола Руденко Володимир Поліщук. Якщо зараз до нас не вийдуть ми будемо продовжувати акції протесту, поставимо намети тут досвід ми маємо",- прокоментував Богдан Климчук координатор "Самлоборони майдану" Волині

До протестувальників вийшов начальник відділу взаємодії з громадскістю. Він взяв у них копію звернення. Але протистувальники зазначили, що до тих пір поки до них з офіційним розясненням не вийдуть міністр, або заступник міністра вони не підуть.

Активісти пояснили, що начальник УМВС області не має повноважень, для того аби звільнити своїх заступників, це компетенція міністерства. Таким чином начальник обласного управління, якого підтримала громада на громадських слуханнях не може нормально керувати міліцією, яка і далі займається беззаконням.

До учасників протесту прийшов Єгор Соболєв, який подякував їм за активну позицію і підтримав їх протест.

Волинь МВС 2

Волинь МВС 3

Волинь МВС 4

Волинь МВС 5