Головний «даішник» зобов’язав підлеглих фотографувати свої хабарі

Фото з сайту vestnik.in.ua

Фото з сайту vestnik.in.ua

Чимало водіїв і досі помилково вважають хабар «найкращим врегулюванням» проблем на дорозі, зокрема тоді, коли вони є порушниками Правил дорожнього руху і в такий спосіб намагаються уникнути відповідальності за скоєне правопорушення.

Аби виключити корупційну складову, за моїм дорученням працівники ДАІ розпочинають проводити фото, відеозйомку за фактами спроби дачі хабара.

Про це заявив начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

«З призначенням на посаду я проінформував громадян щодо своєї принципової позиції відносно викорінення корупції в лавах Державтоінспекції. Особовий склад ДАІ був суворо попереджений про недопущення корупційних діянь, халатного відношення до своїх професійних обов’язків та відповідальність за вчинення таких дій», - сказав Сіренко.

За його словами, жорстке реагування на прояви корупції дали відповідні результати: на сьогодні скарг щодо неправомірних дій інспекторів ДАІ значно менше:

«Однак, викорінюючи корупцію в своїх лавах, ми постійно стикаємося з ситуацією, коли самі учасники дорожнього руху намагаються «відкупитися» від прискіпливого інспектора, пропонуючи йому грошову винагороду. Таким чином «спіймані» водії намагаються уникнути судової тяганини чи адміністративної відповідальності. І навіть не замислюються над тим, що скоюють злочин, за яким відповідно до законодавства України передбачена кримінальна відповідальність.

Хотів би нагадати, що за вчинення таких дій ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією».

Вимагаючи від працівників ДАІ принципового, чесного, відповідального ставлення, учасники дорожнього руху повинні пам’ятати, що у них є не тільки права, але й обов’язки. Тож, водії мають самі чітко дотримуватися вимог законодавства.

«Аби надати водіям «додатковий» стимул щодо виконання законів України, мною прийняте рішення про відповідне документування спроб дачі хабара працівникові ДАІ. Наразі кожен регіональний підрозділ отримав доручення щодо фото, відеофіксації таких неправомірних дій з боку порушників дорожнього руху», - сказав Сіренко.

Отже, відтепер, пропонуючи гроші інспектору, аби уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, водій має всі шанси потрапити до об’єктива фотоапарата чи відеокамери, що зафіксують момент передачі коштів інспектору ДАІ. За що, відповідно, керманичу авто доведеться відповідати згідно з чинним законодавством.

Додамо, що одразу після свого призначення на посаду начальника Департаменту ДАІ МВС України Сіренко попередив  кожного «даішника», що отримання хабара буде коштувати їм роботи, не зважаючи на звання, посади та стаж служби. А покарання буде стосуватися не тільки працівника, який скоїв правопорушення, але й його керівників.

А також нагадаємо, що повністю викорінити корупцію з ДАІ планували ще у 2012 році, зокрема, теж за допомогою фото і відеофіксації правопорушень. Тодішній заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України, полковник міліції Володимир Резніков заявляв, що застосування сучасних радарів та алкотестерів значно підвищить відповідальність водіїв під час керування автотранспортом і не дозволить співробітникам ДАІ брати хабарі.

«Як тільки буде готова документація, що дозволить використовувати сучасні технічні засоби, здатні вести фото- та відео зйомку, такі як «Трукам», «Візир», «Арена», «Гарпун», ми будемо використовувати їх.  Дані, які фіксуються сучасними приладами, є добре захищеною доказовою базою, цю інформацію неможливо знищити, змінити чи підробити», - обіцяв Резніков.