СБУ і ГПУ нехтують конкурсом з кадрових призначень – Соболєв

Єгор Соболєв, фото з ye.ua

Єгор Соболєв, фото з ye.ua

Голова Комітету з питань люстрації Єгор Соболєв заявляє, що СБУ та ГПУ нехтують відкритим конкурсом з кадрових призначень. Про це він сказав на прес-конференції 11 червня, повідомляє Українська правда.

Він нагадав, що на заклики щодо конкурсу відгукнувся Мінюст, в той час, як у МВС після перших результатів почалося затягування процесу.

"В дев'яти областях конкурс відбувся, в шести – подали заявки, а ще в 10 регіонах, зокрема і на Донбасі, конкурси просто не були оголошені", - розповів Соболєв.

"З СБУ і ГПУ у нас не було жодного контакту. Вони зробили вигляд, що це їх не стосується", - обурився він.

За інформацією Соболлєва, "там жах". "Люди, які прийшли щось змінювати, залишились у меншості і навіть не можуть заявити про це вголос", - розповів він.

"По лінії Міноборони, скажіть мені, хто, крім Житомирської аеромобільної бригади, діє ефективно зараз на Донбасі? Лише добровільні громадські формування, як батальйони "Дніпро" та "Донбас", - сказав Соболєв.

Він також запропонував перерозподілити держфінансування таким чином, щоб бійці територіальних батальйонів оборони отримали належний досвід, озброєння та забезпечення.