На Тернопільщині покарали двох чиновників за конфлікт інтересів

фото з storozhynets.org.ua

фото з storozhynets.org.ua

На Тернопільщині чиновники двох райдержадміністрацій були притягнуті до адміністративних покарань через корупційні правопорушення. Про це повідомляє “За Збручем” з посиланням на прес-служба прокуратури області.

Так, чиновниця однієї з РДА – завідувач сектору містобудування та архітектури прийняла рішення про видачу будівельних паспортів громадянам, на підставі документів, виготовлених її батьками-підприємцями. Держслужбовець не повідомила свого керівника про конфлікт інтересів, що виник з цього приводу. Стосовно неї складено протокол про корупційне правопорушення за статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Оскільки Гусятинський районний суд закрив адміністративну справу щодо держслужбовця, прокурор району вніс апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. Рішенням Апеляційного суду Тернопільської області скаргу задоволено та винну особу притягнуто до передбаченого законом адміністративного покарання.

Ще в одному районі області правоохоронці склали протокол про корупційне правопорушення стосовно завідувача сектора містобудування, архітектури та будівництва РДА. Посадовець не повідомив керівництво про конфлікт інтересів під час прийняття ним рішень за зверненнями свого сина. Син службовця звернувся з проханням щодо розміщення торгового павільйону у м.Ланівці. Районний суд визнав винним держслужбовця у скоєнні корупційного правопорушення та наклав штраф, передбачений статтею 172-7 КУпАП.

З початку 2014 року правоохоронці на Тернопільщині склали 63 протоколи про скоєння корупційних правопорушень, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.