Квіт скасував друк підручників Табачника, які рясніли помилками

Дмитро Табачник фото:charivne.info

Дмитро Табачник
фото:charivne.info

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт скасував друк підручників для 4-7 класів, в яких було чимало помилок. Про це він повідомив 10 червня на прес-конференції, повідомляє Еспресо.TV.

"Зараз буде проводитися новий тендерний відбір. Але він буде проведений за новою системою процедур", - наголосив Квіт.

Нагадаємо, під час керівництва Дмитра Табачника, колишнього міністра науки, неодноразово розгорялися скандали щодо неадекватної вартості підручників та численної кількості помилок в них. Зокрема, минулого року народний депутат від "Батьківщини" Іван Стойко заявив, що тернопільські педагоги знайшли 153 помилки і неточності на 149-ти сторінках підручника із математики для 1-го класу. За його словами, не краща якість у підручників із математики для 2-го класу. Стойко заявив, що в підручниках знайдено грубі русизми, пропущені коми, тире і є помилки в математичному матеріалі.

Тодішній міністр факт помилок заперечував.

"По-перше, цих помилок немає, тому що це відверта неправда. По-друге, так би мовити, принесіть мені цей підручник і, не спираючись на думку шанованого народного депутата, який не є педагогом, а зробіть експертизу, покажіть мені помилки", - наголошував Табачник у жовтні минулого року.