Сех зробила вибір, або не все добре, що гендер

Сех 600  2

10 червня голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех таки написала та скерувала Президентові України заяву про складення повноважень голови ОДА.

У заяві львівська губернаторка-свободівка просить у зв’язку із закінченням повноважень виконувача обов’язків Президента України та вступом на посаду нового Президента України, відповідно до частини 2 статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» звільнити її від виконання повноважень голови ЛОДА.

Заява Ірини Сех

Нагадаємо, що Ірину Сех було призначено головою ЛОДА 2 березня 2014 року.

Слід зазначити, що призначення пані Ірини вкрай неоднозначно було зустрінуто як більшістю галицької громадськості, так і в журналістському середовищі.

Ій закидали відсутність управлінського досвіду, нефахову освіту, а насамперед вперте небажання скласти нардепівський мандат та до того ж полишити посаду чільниці парламентського комітету з екології.

Відтак, демонстративне сумісництво, що є грубим порушенням чинного законодавства, громада Львівщини розцінила як  брутальний суспільний виклик.

Згодом до того додалися заледве не відверте кумівство у кадровій політиці та підозри у сприянні родинному лісопереробному бізнесові.

Відтак, Ірина Ігорівна, незважаючи лише  на сто днів перебування в губернаторському кріслі, вже встигла «засвітитися» в якості героїні журналістських розслідувань, зокрема, й в «Ні корупції!».

Що ж до скільки-небудь позитивних зрушень стосовно ефективності роботи обласної влади, то їх місцева журналістська спільнота так і не спромоглась віднайти навіть під збільшувальним склом.

Ігор Галущак