На Хмельниччині суд дав міграційнику-хабарнику два випробувальні роки

фото з avtoinstruktor.info

фото з avtoinstruktor.info

Ярмолинецький районний суд Хмельницької області засудив завідувача одного з районних секторів Державної міграційної служби, який вимагав та отримав хабар, до п'яти років ув'язнення з іспитовим терміном у два роки і забороною обіймати посади у правоохоронних органах протягом двох років. Про це повідомляє інтернет-видання Є з посиланням на прес-службу СБУ.

Також чиновник має сплатити штраф у шість тисяч гривень. Крі м того, його позбавлено 13 рангу державного службовця.

Як нагадує видання, посадовець вимагав від двох клієнтів по 2 тисячі гривень за пришвидшення виготовлення їм закордонних паспортів. Правоохоронці 18 лютого затримали зловмисника «на гарячому» у його службовому кабінеті під час одержання ним хабара.

“У ході розслідування кримінального провадження співробітники СБУ встановили, що шахрай розробив протиправну схему та систематично шляхом обману привласнював гроші. За термінове виготовлення закордонного паспорту він називав громадянам суму, завищену від реальної на 200 гривень, які потім клав собі у «кишеню». Слідством виявлено і доведено дванадцять епізодів, які колишній службовець вчинив лише протягом одного дня”, – повідомили в управлінні Служби безпеки України.

Ярмолинецький районний суд Хмельницької області визнав посадовця винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною четвертою статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), частиною першою статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) та частинами першою і другою статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.