Де витоки української корупції?

Корупція ТІЗапрошуємо Вас до участі в заході: «Звідки йдуть витоки української корупції та як ефективно впливати на високопосадову корупцію? Концепція експертного обговорення проекту нової редакції закону про запобігання корупції».

Організатор заходу: Громадська організація «Transparency International Ukraine».

Дата проведення: 10 червня 2014 року.
Місце проведення: м. Київ, конференц – зала готелю «Козацький» (на другому поверсі), вулиця Михайлівська 1/3. 

Готель «Козацький» розташований у межах Майдану незалежності (станція метро з відповідною назвою). Із залізничного вокзалу від станції метро «Вокзальна» до станції метро «Хрещатик», на якій перейти на станцію «Майдан незалежності».
Із центрального автовокзалу: є пряма лінія метро від станції «Демеєвська» до станції «Майдан незалежності».

Початок заходу: о 13.00, закінчення: о 15.00, реєстрація учасників: з 12 год. 15 хв.

Учасники заходу: представники центральних органів виконавчої влади, що спеціалізують на питаннях протидії корупції, представники міжнародних та донорських організацій, регіональні партнери національної кампанії моніторингу стилю життя високопосадовців «Декларації без декорацій», громадські діячі, що спеціалізуються на питаннях доброчесності та боротьби з корупцією в Україні, медіа.

Що ми хочемо?
Представити експертній громадськості України проект нової редакції базового антикорупційного закону як відповіді на проблему неврегульованості конфлікту інтересів та відсутності належного фінансового контролю за статками високопосадовців країни.
Під час заходу пропонується розгляд наступних дискусійних блоків:
- У чому природа української корупції?
- Як впливати на конфлікт між державними та приватними інтересами службовців?
- Як зробити закон реальністю?

Прохання підтвердити участь, повідомивши про це Анатолія Стояна, Transparency International Україна (м.т. 067-792-98-42 або 095-166-39-29, e-mail: stoyan@ti-ukraine.org) Чекаємо на зустріч з Вами!