Буча розширить свої межі за рахунок земель, що належать університету!

Земля 300Ірпінський регіон, що на Київщині, здавна славиться корупційними схемами та оборудками в земельній сфері. Вже, здається, не залишилось жодного вільного шматка землі в межах Ірпінської міської ради.  Проте хитромудрі чиновники та бажаючі заробити на земельних оборудках завжди знайдуть можливість нажитись на землі.

Так, за інформацією журналіста Максима Опанасенка , Національний університет біоресурсів і природокористування передав у комунальну власність міста Буча 120 гектарів землі. Про це йдеться в документах, що опинилися у нашому розпорядженні.

28 травня Бучанська міська рада звернулася до університету з пропозицією добровільно відмовитися від права користування на землі відокремленого підрозділу НУБіПу - "Навчально-дослідного господарства "Ворзель", що знаходяться на території Бучі. Обгрунтування - ділянки раціонально не використовуються, а "зважаючи на збільшення чисельності м.Буча, пропорційно зростають потреби населеного пункту у додаткових територіях рекреаційного призначення".

Також чиновники кажуть - "значна частина земель НУБіП України межують з існуючим Бучанським міським парком, де на меті в подальшому розширення та розбудова даного парку".

В цей же день ректор університету Дмитро Мельничук скликав вчену раду, котра вирішила... не заперечувати щодо припинення права постійного користування земельними ділянками і їх передачі до земель комунальної власності. За собою НУБіП хоче лишити лише землі, що необхідні для обслуговування нерухомості "Ворзеля".

Чим викликана така швидкість прийняття рішення, і чи було погодження передачі землі з Кабміном - нам невідомо. Навчально-дослідне господарство мало би бути племінним репродуктором з розведення худоби, відтак, найімовірніше, землі  призначені для ведення сільського господарства.