Екс-спікер Рибак виторгував в’їзд до Криму

Володимир Рибак, фото з ipress.ua

Володимир Рибак, фото з ipress.ua

Колишній голова Верховної Ради України Володимир Рибак добився виключення зі списку персон, перебування яких на території Криму небажане. В обмін на відкликання свого голосу за розпуск кримського парламенту. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу так званої «Держради Криму».

«На адресу Державної Ради Республіки Крим надійшло офіційне звернення народного депутата України Рибака, в якому він інформує про відкликання свого голосу за проект Постанови № 4461 від 15 березня 2014 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим», - повідомила прес-служба.

Після розгляду звернення було прийнято рішення про виключення Рибака зі списку персон нон грата в АРК.

Нагадаємо, «Список небажаних персон» був складений кримською самопроголошеною владою і включає 338 осіб. Серед них: новообраний президент України Петро Порошенко, глава уряду Арсеній Яценюк, в.о. президента, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, а також депутати Володимир Ар`єв, Ганна Герман, Олександр Кузьмук, Ксенія Ляпіна, Марія Матіос і ряд інших.