У Львові суд оштрафував викладачку-хабарницю на 17 тис грн

фото з avtoinstruktor.info

фото з avtoinstruktor.info

Сихівський райсуд Львова призначив штраф у розмірі 17 тис грн керівниці одного з вишів Львівщини за вимагання та отримання від студента хабаря за сприяння у здачі екзаменаційної сесії. Про це повідомляються Варіанти з посиланням на прес-службу ГУМВС України у Львівській області.

Видання нагадує, що у січні цього року працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області викрили керівника комерційного відділення одного з вишів області, яка вимагала та отримала від студента грошові кошти у сумі 4000 гривень за сприяння у здачі екзаменаційної сесії.

За даним фактом було відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Під час судового засідання обвинувачена повністю визнала свою вину у вчиненні кримінального правопорушення та щиро розкаялась. Враховуючи те, що жінка вперше притягується до кримінальної відповідальності, Сихівський районний суд призначив покарання зловмисниці у вигляді штрафу у розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права виконувати організаційно-розпорядчі повноваження пов’язані з прийняттям заліків та іспитів у навчальних закладах усім форм власності та акредитації строком на один рік.