Прокуратура захищає права нардепа-екс-регіонала Олійника

Маєток Олійника в Кединій Горі. Архівне фото: belport.by

Маєток Олійника в Кединій Горі. Архівне фото: belport.by

Сьогодні у передмісті Черкас у с.Кедина Гора невідомі штурмували будинок, який належить дружині екс-регіонала, народного депутата Володимира Олійника. Про це громадськість та правоохоронців повідомив він сам. Депутат стверджує, що захопники, які назвались сотниками Майдану, били вікна та двері, зривали ролети. Чоловіки, за словами Олійника, мали на меті перевірити інформацію про переховування у будинку чеченців та сепаратистів.

« Група людей,  приблизно 20 осіб на мікроавтобусах та джипах, представившись, що вони є сотниками з Майдану,  по-суті почали пограбування. Забрали мисливську зброю, речі, документи , якісь гроші. Все це на очах у міліції», - обурюється депутат.

У заміському будинку Олійників на той момент були люди, хто саме, пан Олійник не уточнив.

Після прибуття міліції з Черкас  Володимир Олійник дав згоду захопникам перевірити будинок та упевнитися, що крім членів родини, там нікого нема.

Зараз, як повідомили у Народній самообороні Черкас, захопники покинули територію маєтку. З усіх збитків, за словами Геннадія Шевченка, голови Народної Самооборони Черкас, там лише дві розбиті шибки.

За словами пана Олійника, міліція зареєструвала кримінальну справу за цими фактами.

Як повідомили у прокуратурі Черкаської області, за даним фактом слідчий відділ Золотоніського МВ УМВС України в Черкаській області зареєстрував кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 162 КК України (порушення недоторканності житла).

Процесуальне керівництво у справі здійснює Золотоніська міжрайонна прокуратура. Слідство триває.