Журналістів “Центру” відпустили. У Мокрушина сильний забій грудини

Фото: investigator.org.ua

Фото: investigator.org.ua

Співробітників “Центру журналістських розслідувань” - журналіста і редактора Сергія Мокрушина, а також режисера Владлена Мельникова випустили з Центрального РВВС Сімферополя. Про це повідомив Мокрушин, йдеться на сайті видання.

За його словами, співробітники взяли свідчення, однак протокол допиту не укладали. Звинувачення також не були висунуті, повідомив журналіст.

Як додав Мокрушин, він написав заяви про нанесення йому “самообороною” тілесних ушкоджень та незаконне обмеження свободи.

Крім того, журналіст повідомив, що в травмпункті йому діагностували сильне забиття грудної клітини з ймовірними тріщинами в ребрах. Сьогодні Мокрушин поїде на СМЕ.

«Я не розумію сенсу цього затримання, заради чого? Чому нас в штабі “самооборони” допитували Юр'єв і Петров? Чому нелегальна “самооборона” має право, без участі поліції, затримувати людей і влаштовувати допити?”, - зазначив Мокрушин.

Нагадаємо, 2 червня в 20.00 у Сімферополі “самооборона” затримала двох співробітників «Центру журналістських розслідувань” - редактора і журналіста Сергія Мокрушина і режисера Владлена Мельникова.

Мокрушин і Мельников утримувалися в т.зв. “штабі самооборони”, який розташований у колишньому офісі Компартії на вулиці Кірова, 26. За словами “самооборонівців”, журналісти нібито ображали честь і гідність вищих посадових осіб РФ. При цьому “самооборона” била журналістів “Центру”, поки не приїхала поліція.

При допиті і побитті були присутні колишній учасник громадської ради при Радміні Олександр Юр'єв і депутат міськради Сімферополя Анатолій Петров. Вони були свідками тортур журналістів, проте не втрутилися в події, зазначив Мокрушин.