Російський журналіст, якому заборонили в’їзд в Україну, спокійно перейшов через кордон

Олександр Коц, фото mir24.tv

Олександр Коц, фото mir24.tv

Журналіст російського видання "Комсомольская правда" Олександр Коц, якому заборонено в'їзд на територію України на 5 років, наразі перебуває у Луганську. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Роман Бочкала, передає Еспресо.TV.

"Український кордон на надійному замку! Мій російський коллега Александр Коц, якому днями вліпили заборону на в'їзд в Україну на п'ять років, вже в Луганську! Питаю Сашу, важко було "прорватися"? Каже, ні! Привіт Литвину!", - написав журналіст.

Як Коц написав у своєму репортажі на сайті “Комсомолки”: “Деталей моєї подорожі з Росії на південний схід України я, звичайно, розкривати не буду. Але повірте, вони мало чим відрізняються від цієї лівійської історії (яку він описує в репортажі - ред.). Ті самі корисливі таксисти, ті самі кілька спроб на різних КПП, той самий рівень корупції і приблизно та сама пропорція талану й удачі”.

Також він додав, що його колега Дмитро Стешин, якому СБУ також заборонила в'їзд до України, встиг “проскочити” в Донецьк до заборони.

Нагадаємо, Служба безпеки України заборонила на п'ять років в'їзд в Україну журналісту російського видання "Комсомольская правда" Олександру Коцу.