Коломойський залучає міжнародних аудиторів до боротьби з корупцією

фото з ye.ua

фото з ye.ua

Фахівці міжнародної аудиторської компанії «PricewaterhouseCoopers» (PwC) долучаться до розробки і впровадження програми з протидії корупції на Дніпропетровщині. Про це йдеться у тристоронньому Меморандумі про співробітництво та координацію дій між Дніпропетровською облдержадміністрацією, Дніпропетровською облрадою і PwC, повідомили Укрінформу у прес-службі ОДА.

«Документ передбачає створення та реалізацію ефективних інструментів боротьби з корупцією в рамках комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області. Насамперед, за рахунок всеосяжного аудиту бюджетних процесів», - йдеться в повідомленні.

Серед пріоритетних напрямків - створення платформи для громадського обговорення критичних питань боротьби з корупцією, координація взаємодії різних відомств і структур, удосконалення роботи телефонів довіри, зазначили у прес-службі.

Меморандум діятиме протягом одного року.

Довідково: «PricewaterhouseCoopers», PwC) - міжнародна мережа компаній, що пропонують професійні послуги в галузі консалтингу та аудиту. Компанія існує протягом більше 160 років і входить до так званої Великої Четвірки аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі - в Лондоні.