ГПУ розслідує багатомільйонні зловживання у 4 центральних органах влади

фото з nua.in.ua

фото з nua.in.ua

Прокурорськими перевірками охоплено більше половини міністерств та відомств. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції з нагоди 100 днів з часу призначення виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький, повідомляється на сайті ГПУ.

Як зазначив Махніцький, за їх наслідками лише упродовж останнього місяця Генпрокуратурою розпочато досудове розслідування за фактами вчинення багатомільйонних зловживань у чотирьох центральних органах влади.

Зокрема, в коло особливої уваги наразі потрапили Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України, Міністерство інфраструктури України, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України).

Упродовж березня-травня місяців значно підвищилася ефективність прокурорської діяльності з нагляду за додержанням і застосуванням законів.

За документами прокурорського реагування відшкодовано близько 1,2 мільярда гривень, з яких понад 140 мільйонів до бюджету. До відповідальності притягнуто майже 19 тисяч посадових осіб, у тому числі 6,4 тисячі – органів державного контролю. За наслідками проведених перевірок розпочато понад 1,8 тисячі кримінальних проваджень.

Робота на цьому напрямі триває.