В Одесі держвиконавець брав хабарі талонами на бензин

фото з www.info71.ru

фото з www.info71.ru

В Одесі затримали чиновника Державної виконавчої служби на гарячому під час отримання ним неправомірної вигоди. Про це повідомляє Репортер з посиланням на Суворовський РВ ОМУ ГУ МВС України в Одеській області.

В міліцію звернувся приватний підприємець, який повідомив, що в одному з міських райвідділів Державної виконавчої служби розглядається виконавче провадження, розпочате відносно нього у зв'язку із заборгованістю з оплати за оренду приміщення під магазин. Щоб виграти час, щоб мати можливість розрахуватися з боргами і не допустити виселення магазину, чоловік звернувся до державного виконавця з проханням продовжити виробництво. Чиновник погодився, а в якості “подяки” він зажадав талони на бензин.

При наступній зустрічі, яка відбулася в автомобілі підприємця, чоловік передав державному виконавцю 15 талонів, в цілому на 150 літрів пального. Після того, як передача талони завершилася, правоохоронці затримали підозрюваного та вилучили у нього речові докази.

В даний час чоловік перебуває під домашнім арештом. Його підозрюють у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

Подібні діяння караються штрафом від 1000 до 1500 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальної конфіскацією.