За хабар посадовця міграційної служби на Хмельниччині оштрафували та звільнили

фото з lenta-ua.net

фото з lenta-ua.net

Колишнього завідувача одного із районних секторів Державної міграційної служби Хмельницької області за хабарництво засудили до п'яти років ув'язнення з випробувальним терміном у два роки і позбавили 13 рангу держслужбовця, повідомляє газета “Є”.

Таке покарання посадовець отримав за вимагання та одержання неправомірної вигоди, зловживання службовим становищем і заволодіння чужим майном шляхом обману (частина четверта статті 368, частина перша статті 364 та частини 1 та 2 статті 190 Кримінального кодексу України).

Як з'ясувало слідство, чиновник вимагав та отримав від двох людей хабар за пришвидшення виготовлення їм паспортів громадянина України для виїзду за кордон. І ще від п’яти чоловік незаконно, шляхом обману, отримав кошти за термінове оформлення їм закордонних паспортів. Загалом за свої послуги одержав близько трьох тисяч гривень.

Колишнього завсектором ДМС засуджено до ув'язнення строком на п'ять років, з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на два роки зі штрафом у 6000 гривень, з іспитовим строком два роки. Крім того, його позбавлено 13 рангу державного службовця.