На Полтавщині депутата затримали за хабар

фото з сайту newzz.in.ua

фото з сайту newzz.in.ua

Міліція затримала одного з депутатів місцевої ради Кременчука (Полтавська обл.) за вимагання та отримання хабаря. Про це повідомляється на сайті УМВС України в Полтавській області.

Депутат вимагав від мешканця Кременчука 22 тисячі гривень для начебто подальшої їх передачі службовій особі, яка займає відповідальне становище, за погодження розміщення літнього майданчика кафе.

7 травня біля приміщення міської поліклініки Кременчука по вул. Київській депутат одержав від заявника частину неправомірної вигоди в сумі 9 тисяч гривень і був затриманий «на гарячому».

У ході проведення обшуку в салоні автомобіля, на якому пересувався вимагач, на його руках виявлено сліди речовини, якою були помічені грошові купюри та предмет неправомірної вигоди.

Чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 27 та частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України, за фактом підбурювання до давання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

У разі доведення судом вини чоловіка, йому загрожує від 4-ох до 8-ми років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої.