Мільярди Януковича допоможуть шукати агенти ФБР

фото Ліга

фото Ліга

Федеральне бюро розслідувань США створює спеціальну групу, яка займатиметься пошуками зарубіжних активів диктаторів і представників корумпованих режимів. Про це повідомив генеральний прокурор США Ерік Холдер, додавши, що група допомагатиме прокурорам і слідчим, якы вже займаються подібними справами,

У Великій Британії тривають міжнародні переговори, покликані допомогти уряду України повернути активи, вкрадені за час президентства Януковича, передає Бі-бі-сі.

Перед початком зустрічі експертів з різних країн у Лондоні Холдер розповів, що американські прокурори, агенти та інші офіційні особи виїжджали в Україну, щоб допомогти новому уряду простежити долю цих грошей. Серед іншого вони отримали доступ до документів, які журналістам вдалося витягти з водойми в резиденції Януковича "Межигір'я".

Нагадаємо, в.о. Генерального прокурора України Олег Махніцький в інтерв'ю британському виданню «Financial Times» напередодні відкриття в Лондоні Українського Форуму з питань повернення активів розповів, що українські екс-чиновники, які переховуються сьогодні в Росії, вивезли тільки до РФ мінімум 32 млрд доларів США.

Укрінформ