Активісти під Кабміном вимагають звільнити чиновників Януковича

Сьогодні у Києві активісти Автомайдану, Самооборони майдану, ДемАльянсу та низки громадських організацій пікетують Кабінет Міністрів з вимогами до нових міністрів і прем'єра Арсенія Яценюка звільнити чиновників від минулої влади, які досі займають посади в системі охорони здоров'я та податковій сфері, повідомляють Коментарі.

фото Коментарі

фото Коментарі

Активісти також вимагають провести ретельні розслідування їх діяльності на предмет корупції.

Зокрема, називалися прізвища заступника міністра МОЗ Анатолія Толстанова, голови Держлікслужби Олексія Соловйова, його заступника Ігоря Демченка і низки інших.

“Збереження цих людей на займаних посадах означає, що в самих чутливих для простих українців сферах - охороні здоров'я та лікарської, зберігаються корупційні схеми, за якими вони були призначені наглядачами особисто Азаровим та Януковичем», - зазначив представник організації медконтроль Ігор Щедрін.

«Ми зібрали і два тижні тому передавали Яценюку матеріали, більш, ніж достатні не просто для звільнення, а для відкриття кримінальних справ на всіх цих персонажів. Проте досі нічого не змінилося. Тому сьогодні ми передаємо прем'єру ще одне звернення, яке підписане безліччю громадських організацій, у тому числі за підписом Тетяни Чорновіл, яка, в свою чергу, вимагає прозорих і чесних призначень після того як ці люди підуть у минуле. І якщо і це звернення буде проігноровано, то ми попереджаємо про підготовку масштабної боротьби і протестів вже проти тих, під чиїм потуранням корупція зберігається і процвітає», - говорить активіст.

Нагадаємо, сьогодні на 19.00 заплановано засідання Кабміну, на якому зокрема можуть розглядатися і кадрові питання.