Громаді відкрили проект генплану Броварів

br_pro_plan_a3 - КопіяДнями на сайті Броварської міської ради оприлюднили проект генплану міста Бровари Київської області.

Зокрема, оприлюднили пояснювальну записку щодо розроблення містобудівної документації (в двох частинах) та основне креслення - графічний план міста з перспективою розвитку.

Міська влада повідомляє про громадське обговорення проекту генплану. Пропозицію від броварчан будуть приймати до 26 травня у письмовому вигляді.

На сайті Броварської міської ради також повідомили, що відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», проект містобудівної документації «Генеральний план міста Бровари Київської області» оприлюднюється у засобах масової інформації, а також розміщується на офіційному веб-сайті Броварської міської ради для врахування громадських інтересів.

Із проектом громадяни можуть ознайомитися у приміщенні виконкому Броварської міської ради або на офіційному сайті ради "brovary.kiev.ua".

Народний депутат Павло Різаненко, який позивався у судах проти Броварської міської ради щодо приховування нею містобудівної документації, на своїй сторінці у Facebook назвав оприлюднення "історичною подією" та "перемогою".

"Історична подія в історії міста Бровари! Після 3-літньої війни з мером Сапожком та його командою щодо відкритості містобудівної документації (до десятка заяв про злочини щодо порушення прав громадян та депутатів міськради щодо ознайомлення з генпланом та іншою містобудівною документацією, кількох виграних судових справ по скасуванню рішень міськради щодо таємного затвердження детальних планів територій та іншого) - ПЕРЕМОГА! На сайті міськради оприлюднено проект нового генерального плану міста, який виноситься на затвердження в травні місяці..." - заявив депутат.

"Не останню роль зіграв і ультиматум громади, виставлений "перефарбованій" владі (в Броварах всі регіонали та мер Сапожко вийшли з ПР після революції та стали "перекладати" вину за все на Федоренка (радника Азарова) та Трощенка (колишнього сірого кардинала та партнера Сапожка по будівельному бізнесу) - "перефарбовуйтесь або не перефарбовуйтесь, а жити по старому громада більше не дасть". Серед вимог була і відкритість містобудівної документації, сформульована простими словами "досить красти злочинно ховаючи від громади інформацію про її майно", - додав Різаненко.

Нагадаємо, що на початку цього місяця Кабінет Міністрів України вирішив відкрити генеральні плани всіх українських міст для доступу громадськості. Органам виконавчої влади уряд доручив надати  територіальним громадам і місцевим радам право на забезпечення публічності цієї інформації.

Як раніше повідомляв “Ні корупції”, за розсекречення генеральних планів міст  багато років боролися громадські активісти по всій країні.