У антикорупційній групі вважають правомірною відмову АП оприлюднити декларації Турчинова і Пашинського

Турчинов 300 РС

Турчинов працює президентом України на громадських засадах

Керівник міжвідомчої робочої групи з питань антикорупційного законодавства Олена Тищенко вважає правомірною відмову Адміністрації президента оприлюднювтаи декларації про доходи виконуючого обов'язки президента, голови Верховної Ради Олександра Турчинова й виконуючого обов'язки голови Адміністрації президента, депутата Ради Сергія Пашинского. Про це вона сказала Українським Новинам.

"Основне місце їх роботи, і взагалі місце їх роботи - це Верховна Рада України. За законодавством, державні  службовці і народні депутати подають декларації за місцем своєї основної роботи, тобто це правильно, що їх декларації перебувають саме у Верховній Раді, й Адміністрація президента не має ніякого відношення до цього", - сказала вона, відповідаючи на запитання, наскільки правомірною є відмова Адміністрації надати декларацію про доходи цих чиновників.

Зі слів Тищенко, з юридичної точки зору виконання обов'язків президента й голови Адміністрації цими чиновниками, може розцінюватися як робота на громадських засадах.

Нагадаємо, що українське законодательсво забороняє народним депутатам займати посади в органах виконавчої влади.

 Українські новини