Новопризначений керівник району Львівщини зловживав на путівках

Фото з сайту golubkatour.com.ua

Фото з сайту golubkatour.com.ua

В. о. президента Олександр Турчинов призначив нового голову Самбірської райдержадміністрації Львівської області.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні, розміщеному на сайті офіційного представництва Президента України.

Так, відповідно до розпорядження  № 684/2014-рп, головою Самбірської РДА став представник партії УДАР Олег Домчак.

Домчак став першим керівником району Львівщини, що не представляє ВО «Свободу». Решта три новопризначені керівники районів області – «свободівці».

Раніше політична партія УДАР у Львівській області обурювалась з приводу формування нової влади Львівщини, звинувачуючи «Свободу» в намаганні отримати всю повноту влади в області.

Додамо, що раніше Голова Самбірської РДА Іван Білак звинувачував Олега Домчака у зловживанні розподілом путівок в «Артек». За його словами, помічник народного депутата Ярослава Дубневича Олег Домчак, свого часу, обіймав посаду начальника відділу сімї молоді та спорту Самбірської райдержадміністрації. А після службової перевірки у кожному районі Львівщині, яка була оголошена на вимогу тодішнього губернатора Львіщини Віктора Шемчука після скандалу із розподілом путівок до "Артеку", коли замість дітей-сиріт там відпочили діти чиновників, було виявлено, що на Самбірщині саме Домчак підписав відповідні документи на п"ятеро дітей із багатодітних сімей, а потім було додано ще дві путівки до основного списку за підписом його заступника. Серед них був син Олега Домчака, а заяву на виділення путівки писала власна дружина пана Домчака, на його імя.