У Слов’янську невідомі з автоматами б’ють і грабують ромів

thumbnail-20140419171512n

Зображення: ICTV

В окупованому Слов'янську почалися погроми ромів. Озброєні люди вламуються в будинки ромів, б'ють і грабують їх незалежно від статі і віку.

Про це повідомляють "Новости Донбасса" із посиланням на очевидців.

Зокрема, були побиті кілька жінок і дітей. Нападники стверджують, що вони діють за вказівкою «народного мера» В'ячеслава Пономарьова.

За словами очевидців, озброєні люди завантажують майно громадян у вантажні автомобілі.

Інформацію підтверджують у ромських правозахисних організаціях. Зараз активісти організацій встановлюють осіб, які здійснили напади.

Нагадаємо, що за інформацією "Української правди", В'ячеслав Пономарьов попросив місцевих жителів повідомляти "народній дружині" про всі підозрілі особистості в місті, "особливо тих, які розмовляють українською мовою". Окрім того, в місті заборонили  політичні партії "Удар", "Свобода", "Батьківщина", а також агітацію за них.

До того ж, нещодавно на окупованих територіях було виявлено факти поширення листівок з антисемітським змістом. У них від імені неіснуючої Донецької народної республіки вказано вимогу до євреїв зареєструватися до 3 травня, заплативши за це 50 доларів США. Осіб, що не виконають вимогу, погрожують позбавити громадянства та виселити за межі "республіки".