На Луганщині директор школи вимагав 1,5 тис грн за видачу особистої справи

provce.ck.ua

provce.ck.ua

На Луганщині директор школи попався на хабарі. Про це “Восточному варианту” повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Луганській області.

За інформацією відділу, в міліцію звернувся житель одного з шахтарських міст області та повідомив, що директор школи, де навчається його пасинок, вимагає 1500 гривень за видачу особистої справи школяра.

Як з'ясували правоохоронці, сім'я переїхала в інший район міста, і на сімейній раді було вирішено перевести хлопчика в школу поруч з новим будинком. Для цього було необхідно зібрати певні документи і отримати в школі особиста справа дитини. Але директор вирішив заробити на ситуації і “оцінив” видачу особистої справи хлопчика в 1500 гривень. Однак батьків така пропозиція не влаштувала, і вони звернулися міліцію.

Співробітники УДСБЕЗ ГУМВС України в Луганській області викрили чиновника в момент отримання хабаря. Гроші, отримані в якості неправомірної вигоди, вилучені та долучені до матеріалів кримінального провадження.

Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.