Конфлікт підприємців Переяслав-Хмельницького з директором Ринку “Альта”

Ринок Альта. Фото: vk.com

Ринок Альта. Фото: vk.com

За інформацією активістки Світлани Шевченко, у страсну п'ятницю на Переяслав-Хмельницькому ринку "Альта" підприємцям відімкнули світло. Не всім, звісно. Лише тим, хто підписав звернення у прокуратуру про розслідування діяльності керівництва.

Гострий конфлікт між підприємцями і комунальним підприємством "Міський ринок" тягнеться вже близько півроку.

За останні три роки після призначення директором Віктора Усика павільйони жодного разу не фарбувалися, дах тече, скрізь сліди безгосподарності.

Та й директора люди бачать раз на місяць, а то й менше. Зрозумівши, що їх зауваження не беруть до уваги, вирішили у знак протесту не платити містове. Зазначають, що гроші готові платити, але лише тоді, коли до їх думки дослухаються.

Керівництво в особі заступника директора і за сумісництвом завгоспа Сергія Шаменка і юриста В'ячеслава Коркача зазначають, що підприємці мають передати свої побудовані за власний кошт павільйони на баланс міського ринку, щоб керівництво мало підстави приступити до роботи.

Варто сказати, що базарний конфлікт можна вирішити навіть не в юридичному, а в комунікативному полі. Керівництво, забуваючи, що живе за рахунок підприємців, поводиться з ними зверхньо і нахабно, підприємці, які звикли бути самі собі господарями, не маючи належної інформації, звинувачують верхівку у крадіжках і зловживання. Через місяць - вибори міського голови, з ним зміниться і керівництво ринку. Лише від нього залежить, чи припиниться базарний конфлікт.