В Одесі за земельну ділянку посадовець вимагав 3,5 тис дол

фото МВС

фото МВС

Співробітники сектору Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Суворовського районного відділу міліції Одеси на гарячому затримали керівника однієї з громадських організацій  під час отримання ним в якості неправомірної вигоди 3,5 тис дол. Про це повідомляється на сайті УМВС в Одеській області.

Грошову винагороду голова правління вимагав від одесита, який звернувся до нього з приводу виділення земельної ділянки неподалік від обласного центру. Посадовець погодився допомогти, але попередив, що чоловікові необхідно оформити членство в об’єднанні, оскільки право на ділянки мають лише члени вказаної громадської організації. Всі необхідні документи він пообіцяв видати відразу ж, як тільки заявник принесе обумовлену суму.

Про незаконну вимогу службової особи одесит повідомив до міліції. На чергову зустріч із головою правління, яка відбулася того ж дня, він вирушив у супроводі правоохоронців. Щойно посадовець отримав гроші та натомість віддав чоловікові членський квиток і документи на земельну ділянку, його тут же було затримано.

На даний час керівникові громадської організації повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує штраф від  десяти  тисяч  до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.