На Закарпатті лікар за меддовідки вимагав 3 тис грн хабаря

provce.ck.ua

provce.ck.ua

У м. Берегово Закарпатської області затримали лікаря Берегівської поліклініки за вимагання хабаря в сумі 3 тис гривень. Про це повідомляє Закарпаття онлайн.

У місцеву міліцію звернувся із заявою житель одного з сіл району, який повідомив про те, що лікар вимагає від нього хабар в сумі 3000 гривень за видачу кільком громадянам медичних документів про придатність до керування транспортним засобом.

Лікаря затримали на автостоянці біля Берегівської поліклініки. В нього були вилучені грошові кошти в розмірі 1800 гривень, а саме 9 мічених купюр номіналом по 200 гривень, на яких були виявлені під ультрафіолетовою лампою написи "Хабар".

Даний факт отримання неправомірної вигоди задокументовано,  лікарю повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди).

Вирішується питання про обрання щодо підозрюваного в хабарництві запобіжного заходу. Слідство повинно встановити масштаби «діяльності» берегівського хабарника від медицини.