Кремль почав “вирощувати” з Януковича агента КДБ після другої “відсидки”

olex-kurinniy.livejournal.com Януковича від судимості врятував КДБ

olex-kurinniy.livejournal.com Януковича від судимості врятував КДБ

За роки правління проросійського президента агентурна мережа Кремля заразила всі основні сфери України: політику, силові структури і навіть українську армію.

Диверсійні загони Росії - еліта російської армії - це вже останній етап кремлівського сценарію.

Перед цим на території, яка сподобалася Кремлю, проводиться тривала і масштабна підготовка, повідомляється в програмі "Секретні матеріали". Реалізують її агенти в краватках і дорогих піджаках. У декого на лацканах є значки нардепів України, дехто навіть намагався стати президентом, наприклад, Віктору Януковичу це вдалося.

Ще в кінці сімдесятих, коли Янукович достроково вийшов із в'язниці після другої "ходки", молодого єнакіївського хулігана завербували в КДБ. Саме тому з майбутнього президента України тоді зняли судимості. І після цього у агента КДБ Януковича  почалося стрімке кар'єрне зростання.

Шефство над ним взяв відомий радянський льотчик-космонавт генерал Георгій Береговий. Друг родини Януковича. Завдяки йому і КДБ Віктор Федорович швидко пішов угору.

 За роки цілеспрямованої праці Янукович став президентом. Першим Януковича з перемогою привітав Кремль. І він одразу ж своїм російським друзям віддячив рішенням щодо ЧФ РФ, яким вперше зрадив Україну.

21 квітня 2010 року були підписані Харківські угоди - перебування російського флоту в Криму продовжено на 25 років. За це Україна отримала тимчасову і незначну знижку на газ.

Навесні 2010 року це викликало першу хвилю протестів проти бандитської влади.

Все своє президентство Янукович був на повідку у Кремля. Він і його сім'я витрачали свій час на розкрадання українського бюджету. А важливі державні рішення приймали російські заступники.

Всім відомо, що під час Майдану Янукович постійно консультувався з Путіним.

"Снайпери - це був сценарій Путіна для Болотної", - пояснив екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Перед розстрілом на Інститутській президент України літав в Сочі, щоб отримати інструкції. Ну, а сьогодні він сидить в Ростові-на-Дону і каже: "Україна - наш стратегічний партнер". Чи дійсно він обмовився?

Природно, Кремль ставив не тільки на Януковича. За роки правління проросійського президента агентурна мережа Кремля заразила всі основні сфери України: політику, силові структури і навіть українську армію.

Сьогодні ця агентура агресивно діє на Сході, а мери і силовики Донбасу, які загрузли в корупції, спокійно спостерігають, як російський спецназ захоплює Схід України.

Як повідомлялося раніше, син Януковича готівкою "роздав" терористам на Донбасі $ 15 мільйонів.

"Лояльність місцевих сепаратистів щедро здобрюється грішми. Відкрита збройна кімната коштувала, за даними експертів, 50 тис. доларів. Зброю ГРУшники роздають, по суті, створюючи місцеві банди. Кажуть, син Януковича стоїть за цією щедрістю. Він роздав мінімум 10-15 мільйонів доларів готівкою в останні дні", - заявляє народний депутат Леся Оробець.

ТСН