За хабар суд засудив голову РДА на 8 років

lifedon.com.ua

lifedon.com.ua

Апеляційний суд Рівненської області скасував вирок суду першої інстанції та позбавив волі на 8 років голову однієї із районних державних адміністрацій Волинської області, якого було визнано винним і засуджено за ч. 4 ст. 368 КК (одержання хабара в особливо великому розмірі), повідомляє Ого.

Також суд позбавив чиновника права обіймати посади, наділені владними та організаційно-розпорядчими функціями строком на 3 роки, 7 рангу державного службовця та конфісковано половину майна.

Чиновник вимагав та отримав у 2012 році від приватного підприємця $25 тисяч за виділення земельної ділянки площею 2 гектари для ведення сільського господарства.

Державний обвинувач прокуратури Рівненської області не погодився із вироком суду першої інстанції, яким посадовця було засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на протязі 1 року та з конфіскацією 2/3 майна.

В обґрунтування своїх вимог прокурор зазначив, що судом недостатньо прийнята до уваги підвищена суспільна небезпека й корупційна складова дій підсудного, що дискредитує державні органи.