Мельник просить знизити заставу

фото Радіо Свобода

фото Радіо Свобода

Захисники екс-ректора Національної податкової академії Петра Мельника просять знизити розмір застави з 23 млн грн до 366 тис грн. Адвокати наполягають, мовляв, у клієнта підірване здоров'я, сидить у сирій камері Лук'янівського СІЗО і до суду може не дожити, пишуть “Вести”.

“Підзахисний повернувся добровільно з США, оскільки сподівається на справедливість суду, - розповів адвокат ректора Ігор Черезов. - При цьому таких грошей (23 млн) у підзахисного немає і не було. Сподіваємося, суд зменшить заставу до 366 тис. грн (максимальний за КПК, якщо немає обтяжуючих обставин)”.

Цю суму, за словами адвоката, Мельник може дозволити і підтвердити як офіційно зароблену. Сам Мельник, запевняють адвокати, на умови не скаржиться, продукти йому передають діти, а ось побачення слідчий не дозволяє.

Сьогодні ж Апеляційний суд Києва має скаргу адвокатів Петра Мельника стосовно взяття під варту.

Нагадаємо, екс-ректор Національної податкової академії був затриманий за хабар і втік з-під домашнього арешту торік. Цього року повернувся в Україну з Каліфорнії, і його затримали в аеропорту. Суд вирішив залишити того під вартою або випустити під заставу в 23 млн грн.