Єремєєв під шумок конфліктів на Сході України хоче вкрасти транзитну нафту

Ігор Єремєєв. Фото ТСН

Ігор Єремєєв. Фото ТСН

Компанія "тендерного короля" Ігоря Єремєєва під шумок конфліктів на Сході України хоче злити транзитну нафту із нафтопроводів та залишити країну без палива.

З початку 2014 року, як повідомляє ТСН,  компанії нардепа вже уклали договори на постачання нафтопродуктів державним відомствам і компаніям на суму 132 млн грн.

Пальне продається бюджетним та державним установам за завищеними цінами, але Єремеєву, здається, мало заробітків на бюджеті. Під галас на Сході він хоче отримати під контроль технічну нафту, яка знаходиться у нафтопроводах для забезпечення транзиту, з'ясували журналісти програми "Гроші".

"Приходить слідчий, показав копію ухвали суду в 2012 році. Ніхто про це нікого не повідомляв і, безумовно, наше підприємство. Було зліплено незаконне рішення. Якщо ми не повернемо державну цю нафту на херсонський завод, то вони зроблять силовий сценарій. Бензовозами, що належать групі компаній "Контініум", WOG, Херсонське НПЗ, це власник Єремеєв, відомий бізнесмен, які везуть на херсонський завод з нашого підприємства самочинно", - розповів голова правління Укртранснафта Олександр Лазурко, додавши, що цей захват було зупинено.

Ця нафта була закачана в нафтопроводи багато років тому за смішними цінами - в десять разів нижче ринкових. Її функція полягає у створенні тиску в трубах, щоб відбувалась прокачка нафти до заводів.

"Ці злочинці думали під шумок цю нафту украсти. Далі вони роблять постанови й ухвали про те, що ми зобов'язані викачати для луцького приватного підприємства державну нафту і адресата вказують, юридичну адресу, херсонського нафтопереробного заводу", - зауважив Лазурко.

Зазначимо, що наразі ціна технічної нафти складає $ 1 млрд.

"Злочинне угрупування, де членами, крім керівників і власників групи "Контініум" Єремєєва, є працівники міліції та прокуратури, хочуть викрасти на багато мільйонів", - наголосив Лазурко.

Але поки йде війна, чиновники намагаються не звертати увагу на наймасштабнішу оборудку цього року. Так, міністр палива Юрій Продан пообіцяв провести перевірку. Проте, чи залишиться ще до цього часу в трубах нафта, залишається під питанням.

Як повідомлялося раніше, "сім'я" Януковича використовувала Курченка в якості фальшивого олігарха та "вітрини" для свого тіньового бізнесу.