У кабінеті Клименка був ринг, де бійці без правил бились на очах високопосадовців

фото print screen з відео "Інтеру"

фото print screen з відео "Інтеру"

Екс-міністр Міністерства доходів і зборів Олександр Клименко влаштував у своєму кабінеті боксерський ринг. Про це йдеться у сюжеті новин телеканалу “Інтер”, повідомляють Подробности.

Як йдеться у сюжеті, із кабінету для звичайних гостей є двері у “інший світ”, де відпочивало керівництво Міндоходів і члени президентської родини.

Окрім традиційного золота у інтер’єрах і люстр із кристалами “Сваровські”, є у кабінеті Клименка боксерський ринг.

“Тут збирались високопосадовці, які робили ставки. Привозились бійці для боїв без правил. Це спортивний тоталізатор. Це належить до чемпіонських рингів, дороге обладнання. Дорогі груши. Я не берусь оцінювать, але ті оцінщики, які тут були з нами так, вони сказали, що це дуже і дуже дорого”, – розповів головний по інформації і комунікації Міндоходів Віктор Косарчук.

Також, йдеться у сюжеті, після важкого трудового дня екс-міністр відпочивав у сауні, джакузі із під світкою, масажному столі і навіть у креосауні. “Це щось схоже на Угледар. Можливо, хтось відродив свої рідні краї. У Донецькій області є соляна шахта”, – розповів Косарчук.

Комісія з фінансового моніторингу з’ясувала, що президент Янукович і наближені до нього чиновники за допомогою Клименка провели повз державну казну – 77 мільярдів гривень.

Наші гроші