Через розтрату бюджетних коштів депутати оголосили недовіру меру Хмільника

provce.ck.ua

provce.ck.ua

Недовіру меру міста-курорту Хмільник на Вінниччині Василю Грушку оголосили депутати на сесії міськради. Про це Укрінформу повідомила у понеділок депутат міської ради Тетяна Карпенко.

«За рішення про недовіру діючому меру проголовувала депутатська більшість. У цивілізованих країнах за таких обставин мер вже пішов би у відставку добровільно. Наступний наш крок - зняття з посади», - розповіла депутат.

За її словами, такому рішенню народних обранців передувала низка кримінальних проваджень, в яких фігурує міський голова. Зокрема, як вже повідомляло агентство, у п'ятницю у Грушка правоохоронці провели обшук у кабінеті.

Як розповів керівник УМВС у Вінницькій області Олег Школьний, міська влада виділила 800 тисяч гривень приватній фірмі за ремонт доріг, які фактично так і не виконані. Відтак, Грушко проходить у кримінальному провадженні, порушеному за фактом зловживання службовим становищем та розтратою бюджетних коштів. Окрім того, мер Хмільника фігурує у ще одному розслідуванні міліції щодо виділення земель рекреаційного призначення під приватну забудову у Хмільнику.