На Одещині податківець вимагав 40 тис грн хабаря, залякуючи штрафами

zakarpattya.net.ua

zakarpattya.net.ua

На Одещині затримано начальника одного з управлінь Білгород-Дністровської податкової інспекції  за вимагання та отримання 40 тис грн неправомірної вигоди. Про це повідомляється на сайті прокуратури Одеської області.

Установлено, що посадовець проводив планову виїзну перевірку дотримання законодавства на приватному підприємстві. Чиновник вимагав від керівництва неправомірну вигоду у сумі 40 тис грн., залякуючи донарахуванням значних сум штрафних санкцій за нібито виявлені порушення.

Неправомірну вигоду податківець одержав у два етапи у своєму службовому кабінеті, після чого був затриманий співробітниками УВБ ГУ Міндоходів в Одеській області та прокуратури області, а отримані ним гроші вилучено.

Прокуратурою Одеської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо посадових осіб Білгород-Дністровської податкової інспекції за ч. 4 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Досудове розслідування здійснює слідчий відділ слідчого управління прокуратури Одеської області.

У кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі дії.