На Хмельниччині звільнили ДАІвців, які брали у водіїв хабарі

Фото з сайту "ВСІМ"

Фото з сайту "ВСІМ"

В Інтернеті з’явилося відео, де працівники Державтоінспекції збирають гроші з водіїв у селі Довжок Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Після того, як з цим відео ознайомився головний міліціонер області, правопорушників відсторонили від посадових обов’язків.

Про це повідомляє «ВСІМ».

Автори відео зазначили, що за час роботи інспектори взяли три хабарі.

Головний міліціонер області Олександр Розізнаний наголосив, що дані працівники працювати в ДАІ більше не будуть.

«Даішники беруть хабарі і зловживають своїм службовим становищем. Дійсно, є багато претензій щодо їхньої діяльності, - каже виконуючий обов’язки начальника Управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний. - Я погоджуюся, що дана практика має місце. Але ми не зможемо вилучити цю проблему, бо потрібно відповідним чином задокументувати злочин. На час проведення перевірки ці працівники усунуті від своїх посад. По даному факту проводиться перевірка внутрішньої безпеки разом з інспекцією особового складу. Зібрані матеріали будуть відправлені для відповідного реагування в прокуратуру».

Головний міліціонер області наголосив, що працівників Державтоінспекції будуть люструвати.

«Нам потрібно не просто викидати такі сюжети, а дзвонити на номер телефону внутрішньої безпеки, який працюватиме цілодобово. Якщо працівник ДАІ чи інший працівник внутрішніх справ бере хабар, то його треба документувати згідно чинного законодавства з дотриманням всіх вимог», - сказав Розізнаний.

На неправомірні дії працівників міліції можна скаржитися за телефоном - 068 709 59 65.