ЄС: представнику сепаратистів не місце на міжнародних переговорах

Глава дипломатії ЄС Кетрін Ештон Reuters

Глава дипломатії ЄС Кетрін Ештон
Reuters

Зустріч у форматі «Україна- Росія-ЄС-США» відбудеться на рівні міністрів закордонних справ. Про це 10 квітня заявила прес-секретар верховного представника ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон Майя Косьянчич на брифінгу в Брюсселі.

«Йдеться про зустріч на рівні міністрів закордонних справ чотирьох сторін: ЄС, США, України та Росії», - сказала вона, відповідаючи на запитання журналіста про бажання Партії регіонів взяти участь у переговорах.

Як повідомлялось, Партія регіонів заявила, що від імені південного сходу України готова брати участь в переговорах між Україною, ЄС, Росією та США з метою врегулювання політичної кризи і запропонувала делегувати на них Михайла Добкіна.

Нагадаємо, раніше держсекретар США Джон Керрі і глава МЗС Росії Сергій Лавров домовилися провести чотиристоронню зустріч по Україні наступного тижня в Європі. Очікується, що в переговорах мають взяти участь представники США, ЄС, Росії та України. Лавров висловив побажання, щоб представники південних і східних регіонів України були представлені на багатосторонніх консультаціях щодо врегулювання української кризи .

МЗС України відповіло, що в міжнародних переговорах з врегулювання ситуації в Україні можуть брати участь тільки офіційні представники.