Яценюк хоче скоротити повноваження Кабміну для викорінення корупції

фото joinfo.ua

фото joinfo.ua

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк виступає за скорочення повноважень Кабінету Міністрів та центральних органів виконавчої влади для викорінення корупції. Про це він сказав 9 квітня, відкриваючи засідання уряду, повідомляють Українські новини.

"Менше повноважень - менше корупції", - заявив Яценюк.

Він закликав Верховну Раду і коаліцію, зокрема, підтримати законопроекти по боротьбі з корупцією та про спрощення системи видачі дозвільної документації для бізнесу.

"Корупція на нижньому і середньому рівні залишилася, вичікує і спостерігає, як будуть далі проходити події. А події відбуватимуться тільки одним чином - жорстка боротьба. Досить вже тих, хто золоті батони купує. Ті, хто купує золоті батони, повинні "кришити батони" в місцях не таких віддалених", - заявив Яценюк.

У ході засідання виступила урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол, яка розповіла про законопроект по боротьбі з корупцією.

Зокрема, пропонується введення до Кримінального кодексу кримінальну відповідальність за корупцію.

Крім того, передбачається створення спеціального органу по боротьбі з корупцією, який не буде підкорятися органам виконавчої влади.

Нагадаємо, Яценюк виступає за створення в Міністерстві внутрішніх справ високооплачуваного спеціального підрозділу по боротьбі з корупцією в країні.