У Івано-Франківську встановили “стовп ганьби” для хабарників

фото Фіртка

фото Фіртка

У Івано-Франківську громадські активісти встановили «стовп ганьби» для хабарників, повідомляє Фіртка.

Споруда із щитів та шин «прикрасила» площу перед адмінбудівлею, щоб жителі міста та області «увіковічнювали» фото та прізвища «героїв», котрі брали чи й досі беруть хабарі.

"Суспільству необхідні зміни. Проте, щоб зміни дійсно відбулися – кожен має почати змінюватися особисто. В першу чергу, не брати й не давати хабарів. Ще й досі стикаюся з тим, що люди дають або вимагають хабарі. Але я хочу, щоб мої діти зростали в іншому суспільстві, щоб не було поборів в галузі освіти, в медицині, в судах та інших установах", - зазначив у розмові із Бліц-Інфо Юрій, координатор «Самооборони» в Івано-Франківську.

За словами активіста, тому й виникла думка зробити своєрідний «стовп ганьби» зі щитів.

"Щити використовувалися як засоби оборони від «чорних лицарів режиму Януковича» під час захоплення споруди обласної ради. А шини символізують й досі революційні настрої суспільства. Кожен житель міста чи області може написати тут прізвище, ім`я, посаду чиновника, що вимагав хабар або ж приклеїти фото тієї людини. А ми, зі свого боку, не залишимо це без уваги і будемо боротися всіма можливими законними методами", - розповів він.