На Київщині суд засудив двох екс-чиновників до 5 років за хабар в 500 тис грн

http://www.varianty.net

http://www.varianty.net

Апеляційний суд Київської області засудив двох колишніх чиновників до п'яти років позбавлення волі за отримання хабара у розмірі 500 тис грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

За таку винагороду вони передали у власність громадянина земельна ділянка загальною площею 3 га для ведення особистого господарства.

Встановлено, що чоловік вирішив купити собі землю під садівництво, а саме для вирощування ягід. З цією метою він звернувся до голови Дернівської сільської ради, яка пообіцяла йому узгодити питання про виділення земельної ділянки з главою Баришівської райдержадміністрації.

Після переговорів чиновники погодилися вирішити земельне питання на користь чоловіка за хабар у 500 тис. грн. Однак, відповідно до вимог чинного земельного законодавства , кожна людина має право на отримання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства не більше 2 га. Тому чоловікові запропонували оформити у власність земельні ділянки по 1,5 га на себе, і ще на одну людину, на що він погодився.

Колишній голова Баришівської райдержадміністрації та голова Дернівської сільради засуджені до 5 років позбавлення волі кожен з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, пов'язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями на 3 роки, з конфіскацією майна.

Ліга