Люди перекриють трасу, якщо 28-річного «свободівця» не знімуть з посади

Богдан Юрдига. Фото: youtube.com

Богдан Юрдига. Фото: youtube.com

Міський голова Рави-Руської Ірина Верещук від імені громади Жовківщини вимагає відставки новопризначеного керівника РДА представника ВО «Свобода» Богдана Юрдиги і публічного обговорення кандидатур на цю посаду, інакше люди перекриють дорогу міжнародного значення «Львів-Рава-Руська».

Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міської ради.

За словами Ірини Верещук, проти кандидатури Богдана Юрдиги виступають  сільські, селищні та міські голови, підприємці, воїни-афганці та громада Жовківського району.

«Щоб призначати людей на керівні посади, потрібен попит на них у суспільстві. Це ж стосується і політичних сил. Рейтинги «Свободи» зараз є яскравим підтвердженням того, наскільки їй довіряють виборці. Як не дивно, але саме протест проти призначення керівником району «свободівця» так об’єднав громади Жовківщини, як ніщо ніколи до цього не об’єднувало: 40 із 45 голів місцевих рад, підприємців, представників громадських організацій не підтримують перебування Юрдиги на цій посаді і висунули свою кандидатуру, яку, на жаль, було проігноровано», – сказала Верещук.

Додамо, що в.о.президента Олександр Турчинов 4 квітня призначив двох перших голів РДА на Львівщині, зокрема у Жовківському районі головою РДА став 28-річний "свободівець" Богдан Юрдига, випускник Львівського національного університету імені Івана Франка, політолог за фахом.

Напередодні підприємці й деякі голови сільрад виступали за призначення на посаду голови Жовківської РДА місцевого жителя, а не львів'янина, яким є Богдан Юрдига.

«Ні корупції!» вже писав про гучний земельний скандал у Рава-Руській, у якому дві сторони - міський голова Рава-Руської Ірина Верещук і представники місцевої «Свободи» звинувачували один одного у корупції. Зокрема, там фігурував і новопризначений голова РДА, а на тоді заступник голови Жовківської районної ради «свободівець» Богдан Юрдига.