Підприємці Львівщини поіменно назвуть чиновників-хабарників

1305942

Фото: ogo.ua

Великі та малі сільськогосподарські підприємства Львівщини спільно з Асоціацією фермерів Львівської області оголосили про початок антикорупційної кампанії проти корумпованих чиновників з реєстраційних і дозвільних структур.

Про це йдеться у спільній заяві представників сільськогосподарського бізнесу, повідомляє ZAXID.NET.

Підприємці наголошують, що попри те, що нова влада декларує курс на системні реформи, чиновники на місцях продовжують шантажувати і провокувати на дачу хабарів великий і малий бізнес.

«Найбільш дискредитовані керівники управлінь далі спокійно почувають себе у своїх кріслах і переконані, що при новій владі знову будуть нарощувати свої статки, паразитуючи на приватному бізнесі», - зазначають підприємці.

Днями представники сільськогосподарського бізнесу, представники органів місцевого самоврядування виступлять із заявою та зверненням до керівництва центральних органів влади, до голови Львівської облдержадміністрації. Вони обіцяють поіменно назвати корумпованих чиновників – керівників управлінь, які причетні до блокування роботи підприємств і яких вони вимагають звільнити.

«Ми звертаємось до вищого керівництва країни – звільнити та не допустити повторного призначення на посади корумпованих та дискредитованих керівників управлінь дозвільних та реєстраційних структур. Це ж стосується і керівників управлінь у Львівській області», - зазначають підприємці.

Також вони звертаються до представників українського бізнесу із закликом починати боротьбу з корупцією із себе – перестати давати хабарі і звернутись до правоохоронних структур із скаргами і заявами про факти корупції.

«Януковича вже немає при владі, але корупціонери, які жирували при ньому, залишилися. Сотні випускників юристів і земельників сьогодні стоять на обліку на біржах праці, але не можуть без хабара попасти на роботу в ці структури. Якщо наш голос залишиться не почутим, ми змушені будемо вдатись до радикальніших дій», - заявили сільгоспвиробники.

Серед учасників ініціативи - Асоціація фермерів Львівщини, ПП «Західний Буг», ТзОВ «Біорена», сільський голова с. Рудники Миколаївського району та інші.

Раніше «Ні корупції!» повідомляло, що у Львові вже місяць діє робоча група «Стоп хабар на митниці», яку створили підприємці та громадські активісти Львівщини.

Учасники цієї групи ініціюють зміну системи роботи з митними органами і супровідними службами.