На Буковині начальника УКБ області звільнили за корупцію

8-1Екс-регіонала, депутата Чернівецької обласної ради Валерія Карвацького  звільнено з посади начальника управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації у зв’язку із набрання законної сили судовим рішенням, відповідно до якого його притягнуто до відповідальності за корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА з посиланням на  сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату, Карвацький В.В., обіймаючи посаду начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, в порушення вимог статті 7 Закону України «Про засади запобігання і протидію корупції», займався підприємницькою діяльністю, чим вчинив корупційне правопорушення, за яке передбачено адміністративну відповідальність згідно ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Рішенням Новоселицького районного суду , яке набрало законної сили  01 квітня 2014 року, Карвацького В.В. визнано винними у вчиненні корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафув розмірі 1700 гривень.

"Ні корупції!" нагадує, що 1700 грн. штраф - це навіть не смішно, якщо поцікавитись, які насправді кошти і яким чином проводились через обласне управління капітального будівництва. Недарма Валерій Карвацький не раз ставав "героєм" антикорупційних скандалів. Так, ще влітку 2012 року журналісти  написали про те, як фірми родичів Валерія Карвацького виграють тендери УКБ, а вже в березні 2013 року з'явилась інформація  про  те, що  "буковинський УДСБЕЗ нагрянув на ... фірми пана Карвацького".