Уряд не допустить “кримського” плану у східних областях України – Яценюк

Арсеній Яценюк, фото Укрінформ

Арсеній Яценюк, фото Укрінформ

Кабінет Міністрів не допустить реалізації у східних областях України плану Російської Федерації по захопленню, подібному кримському. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду 7 квітня, повідомляє Укрінформ.

"Я хочу звернутися, насамперед, до всіх жителів східних областей України. Цілком зрозуміло, що йде реалізація антиукраїнського, антидонецького, антилуганського і антихарківського плану. Плану з дестабілізації ситуації. Плану з того, щоб війська перетнули кордон і захоплювали територію країни, ми не допустимо. І впевнений, що жителі Донецька, Луганська і Харкова хочуть жити в єдиній унітарній країні", - сказав Яценюк.

Він підкреслив, що саме для цього уряд почав процес конституційних змін - щоб передати повноваження на місця, щоб кожен почувався гідним громадянином країни, який впливає на владу і в Україні, і у своїй області.

"Будь-які заклики до федералізації є спробою знищити українську державність, є сценарієм, написаним Російською Федерацією, мета якої тільки одна - розчленування і знищення України і перетворення частини України на територію рабства під диктатурою Російської Федерації. Цього не буде", - підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, 7 квітня сепаратисти в Донецьку проголосили створення Незалежної Донецької республіки.