У Сквирі на віче громада висловилася щодо кандидатур на голову РДА

Фото: io.ua

Фото: io.ua

За інформацією, що розміщена на офіційному сайті Сквирської РДА,  у залі райдержадміністрації відбулося віче жителів Сквирщини під головуванням активістки районної громадської організації «Народна рада»В.В.Панасюк. На заході, окрім понад 100 представників району, були присутні голова районної ради Л.Ю.Хвиль, міський голова В.Г.Писаренко та декілька депутатів районної і міської рад.

Хвилиною Мовчання присутні вшанували пам'ять героїв «Небесної сотні».

На віче громада заслухала виступи претендентів на посаду голови райдержадміністрації, а це В.П.Баранівський, висунутий кандидатом від районної організації ВО «Батьківщина», та В.І.Янчук і Є.І.Бусол, висунуті кандидатами від громадської організації «Народна рада» м. Сквира.

Після відповідей на запитання та обговорення кандидатур відбулося рейтингове голосування, яке не може бути репрезентативним. У результаті голосування більшість голосів отримав В.І.Янчук, потім Є.І.Бусол і В.П.Баранівський відповідно.

Однак, незважаючи на те, що кандидат В.П.Баранівський (63 роки) набрав наменше голосів підтримки, саме його кандидатура пройшла остаточне погодження під час засідання відповідної комісії КОДА.