На Буковині затримали сільського голову на хабарі $114 тис

Хабар 380У Чернівецькій області правоохоронці затримали голову сільської ради, який отримав від підприємця $114 тисяч хабаря. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Як повідомляє МВС, за вказану суму голова сільради, заручившись підтримкою свого колеги із сусіднього села та заступника голови районної державної адміністрації, пообіцяли підприємцеві виділити в безоплатне користування земельну ділянку із запасу сільських рад та два ставки.

Від підприємця вимагали $15 тисяч за укладення довгострокового договору оренди на земельну ділянку та $100 тисяч за оренду ставків. З цих грошей підприємець офіційно заплатив тисячу доларів за розробку проектної документації.

Посадовця на «гарячому» затримали співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернівецькій області.

Сільський голова наразі поміщений в ізолятор тимчасового тримання при УМВС. Двоє інших фігурантів знаходяться на лікарняних.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 5 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Тиждень