Азаров намагається розморозити заблоковані рахунки

www.visti.ks.ua

www.visti.ks.ua

Екс-прем'єр Микола Азаров і його син Олексій намагаються за допомогою адвокатів оскаржити санкції ЄС, зокрема, розморозити заблоковані рахунки. Про це повідомляє видання EUobserver із посиланням на джерела в дипломатичних колах, пишуть ЗМІ.

"Відразу три джерела повідомили виданню, що чиновники, які намагаються зняти візові обмеження і розморозити активи, – це саме Микола і Олексій Азарови. 3 квітня їх запит мала разглядати в Раді ЄС робоча група по країнах Східної Європи, Південного Кавказу і Центральної Азії", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, німецька юридична фірма "Альбер і Гейгер" працює з питання санкцій щонайменше для двох осіб, але відмовляється повідомити журналістам їх імена. Разом з тим, дипломатичні джерела підтверджують, що фірма надіслала лист від імені Азарових 5 березня, того ж дня, коли санкції ЄС набрали чинності.

25 березня юридична фірма надіслала другий лист в РЄ, а наступного дня – і в посольства всіх 28 країн Євросоюзу в Брюсселі. Юристи також особисто спілкувалися з цього питання як мінімум з одним з членів Європарламенту, а саме: з британським консерватором Чарльзом Танноком, повідомляє EUobserver.

Нагадаємо, ЄС на початку березня опублікував список українських чиновників, чиї рахунки були заморожені. Під санкції потрапили активи Віктора Януковича і його синів, Віталія Захарченка, Віктора Пшонки і його сина Артема, Миколи Азарова і його сина Олексія, Олександра Якименка, братів Сергія і Андрія Клюєвих, Андрія Портнова, Олени Лукаш, Віктора Ратушняка, Сергія Курченка, Дмитра Табачника, Раїси Богатирьової, Ігоря Калініна.

Укрінформ