Асоціація карикатуристів визначила переможців всеукраїнського конкурсу «Небезпечно: корупція!»

k1

Переможець конкурсу В. Казаневський
Фото: Володимир Заїка

Засідання журі всеукраїнського конкурсу карикатур на тему “Небезпечно: корупція!” відбулося 13 березня 2014 року в Києві в приміщені Національної спілки журналістів України.

Журі розглянуло роботи 40 авторів, які надіслали 189 робіт, і визначило переможців.

Про це на своєму сайті  повідомила Асоціація карикатуристів.

Конкурс організували Асоціація карикатуристів та Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Про це йдеться на сайті фонду.

На конкурс приймали оригінали робіт, якісні копії (на цупкому папері), а також роботи, зроблені за допомогою комп’ютера.

Як зазначено в повідомленні, надісланих на конкурс робіт учасникам не повертають. Організатори конкурсу залишили за собою право використовувати їх у рекламних цілях, для публікацій, тиражування, проведення виставок, виготовлення сувенірної продукції.

Переможцями конкурсу стали:

 • 1 премія: Володимир Казаневський, м. Київ:
  Карикатура 1 550

  Малюнок: Володимир Казаневський

 • 2 премія: Ігор Лук’янченко, м. Київ:
  Малюнок: Ігор Лук’янченко

  Малюнок: Ігор Лук’янченко

 • 3 премія: Олег Середа, м. Київ:
  Малюнок: Олег Середа

  Малюнок: Олег Середа

Заохочувальні призи присудили Сергію Вельможку (м. Запоріжжя), Ігорю Дутці (м. Калуш), Сергію Дудченку (м. Одеса), Миколі Капусті (м. Донецьк), Сергію Сингаївському (м. Васильків), Олені Цурановій (м. Київ), Валерію Чмирьову (м. Київ).

Спеціальну відзнаку Національної спілки журналістів України отримав Георгій Майоренко (м. Київ).

Спеціальну відзнаку від Асоціації карикатуристів отримав Даніїл Кузнєцов (м. Біла Церква).

До журі конурсу увійшли: Анастасія Шимчук (аналітик програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень, м. Київ), Ліана Мороз (менеджер програми “Верховенство права” міжнародного фонду “Відродження”, м. Київ), Станіслав Топольницький (координитор сектору громадянського суспільства та права людини представництва Європейського Союзу в Україні, м. Київ), Маргарита Литвин (проектний координатор фонду Фрідріха Еберта в Україні, м. Київ), Олексій Кустовський (заступник завідувача відділу ілюстрацій газети “Голос України”, карикатурист, м. Київ). Від Національної спілки журналістів України — Олександр Харченко (керівник інтернет-проектів Національної спілки журналістів України, м. Київ).